Nezávislé fórum rodičov detí študujúcich na ŠpMNDaG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prešiel rok a akoby sa vôbec nič nezmenilo.

Goto down

Prešiel rok a akoby sa vôbec nič nezmenilo. Empty Prešiel rok a akoby sa vôbec nič nezmenilo.

Odoslať pre Heady Ne september 15, 2013 7:43 pm

Neviem či to mám pričítať nepochopeniu, nevedomosti, alebo pohodlnosti. Celý minulý školský rok sme na škole riešili financie a teraz, po roku, mám pocit, že iba prešľapujeme na mieste. Akoby nebolo dosť jasné, že kritické hlasy sa ozývali najmä voči nepriehľadnosti finančných výberov v hotovosti, kvôli pochybným zúčtovaniam, kvôli vynucovaniu platieb.
Rok som dúfal, že aspoň niečo z týchto námietok "padne na úrodnú pôdu", ale vyzerá to, že nie.
Takže sme akoby späť v septembri 2011:
Do školy som už po dieťati poslal dobrých 20 eur, na rôzne učebnice, doplnkové pomôcky, pracovné listy. Zatiaľ o tom žiadny doklad nemám.
Piataci riešia prenájom skriniek za 6 eur. Tiež bez dokladu a tiež bez vyjasnenia, kto je vlastne prenajímateľ.
Ktosi spomínal, že na angličtinu si treba kúpiť učebnice, ktoré už na škole sú, ale vraj nie v dostatočnom počte pre všetkých. Tí čo zaplatili, nemajú žiadny doklad o platbe.
Tak som zvedavý, či na najbližšom rodičovskom združení tieto doklady dostaneme, alebo pani učiteľka iba pokrčí plecami a pošle nás pre doklad do riaditeľne. Netrpezlivo tiež očakávam aký model príspevkov nám bude predstavený. Akosi je o tom ticho.

Heady

Počet príspevkov : 16
Join date : 20.08.2013

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.