Nezávislé fórum rodičov detí študujúcich na ŠpMNDaG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrdinom ľahko a rýchlo. A bez rizika.

Goto down

Hrdinom ľahko a rýchlo. A bez rizika. Empty Hrdinom ľahko a rýchlo. A bez rizika.

Odoslať pre Heady Ut august 20, 2013 8:13 pm

"...Preto sa obraciame aj takouto formou na Vás rodičov a prosíme Vás o podporu tak, aby ste nám na mailovú adresu napísali, že školu podporujete, aby ste vyjadrili svoj názor a aj to, aký máte vzťah k tejto našej škole. Napíšte nám, budeme radi, ak svoju podporu vyjadríte pár slovami, vetami na našu školskú mailovú adresu: smnd@smnd.sk..."

Tieto vety som si našiel v prijatej pošte ako oznam od školy. Ponuka znie lákavo - napíšem mail, ten možno bude niekde na stránke školy zverejnený a budem hrdinom... záchrancom školy. Čo pri tom riskujem? Absolútne nič. S vedením školy budem zadobre, na deťoch sa isto nik nebude "voziť" a ak by sa náhodou ešte čosi v škole prevalilo a ja by som bol na tej nesprávnej strane, bude stačiť ak sa budem tváriť prekvapene.

Úprimne povedané, vážim si všetkých, ktorí dokázali vstať a nahlas povedať výhrady voči škole. Títo niesli svoju kožu na trh a to u mňa zaváži. Nie vynútená anticharta.

Heady

Počet príspevkov : 16
Join date : 20.08.2013

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.